Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Kredyt z rekomendacją T w nowej odsłonie!

Odsłaniamy przez Tobą ponownie kredyt z rekomendacją T ! Dlaczego akurat w tej chwili… Dlatego, że właśnie teraz KNF (Komisja Nadzoru Finansowego) ukazała, nowy model analizy Twojej (i milionów innych Polaków) zdolności kredytowej (zdolności do kolejnego kredytu)! Czy odświeżona strategia zagwarantuje bankom (nie parabankom!) większą sprzedaż kredytów Kredyty bez rekomendacji T (kredyty w nie banku!) staną się mniej chętnie kupowanym produktem w nie bankach

15 października 2012 roku wszystkie instytucje (z wyłączeniem pozabankowych instytucji finansowych) uzyskały dostęp do świeżo opracowanego projektu przez KNF! Dlaczego projekt Komisji Nadzoru Finansowego został udostępniony niemal wszystkim instytucjom finansowym Dlatego, że jego twórcy (KNF) chce skonsultować każdy swój pomysł z pozostałymi ekspertami, także z samymi wykonawcami projektu (bankami!)! Kiedy projekt zostanie wdrożony w życie Na początku kwietnia 2013 roku! Czy za 5 (i pół) miesiąca w każdym banku złożymy wniosek o odnowiony kredyt z rekomendacją T Zdaniem Mariusza Zygierewicza (członek ZBP Związek Banków Polskich) w odnowie zapisów, tylko kilka elementów budzi pewien niepokój, ogólnie przeistoczenie rekomendacji T zmierza w pozytywną stronę.

Zaświadczenie o dochodach zamienimy na… oświadczenie o dochodach! Komisja Nadzoru Finansowego (w odświeżonej rekomendacji T) opisze cechy charakterystyczne oświadczenia przedstawianego przez klienta (o uzyskiwanych zarobkach!). Czy banki nie będą weryfikowały Naszej historii kredytowej Czy kredyt z nową rekomendacją T zamieni się w… kredyt bez BIK (Jak przypuszczają członkowie naszego zespołu) Czy już niebawem nie tylko parabank zaproponuje Nam kredyt bez historii kredytowej (Czy będziemy mogli wybierać pomiędzy ofertą banków i parabanków)

Otóż nie. Nasza historia kredytów zostanie bardzo dokładnie prześledzona w Biurze Informacji Kredytowej oraz w… Bazie Informacji Międzybankowej! Fakty te zostały potwierdzone przez Wojciecha Kwaśniaka, zastępcę przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego.

Wszystkie banki (bez wyjątków!) będą mogły uprościć procedurą diagnozowanie (określanie!)zdolności kredytowej swoich klientów Dotarliśmy do źródła i wiemy, że Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na to aby, tylko i wyłącznie bezpieczny bank, stawiały diagnozę (klient jest zdolny do kredytu czy nie) na podstawie oświadczenia o dochodach! Który bank to ten bezpieczny Ten u których współczynnik wypłacalności osiąga poziom (minimum) 12 procent! Wysokość wskaźnika płynności to… O tym z najdrobniejszymi szczegółami opowiemy w osobnym artykule! Zdaniem Andrzeja Jakubiaka, przewodniczego Komisji Nadzoru Finansowego : aż 90% banków (wchodzących w skład sektora bankowego) będzie mogło posługiwać się, uproszczoną procedurą kredytową!

Banki pierwszej i drugiej kategorii to w opinii Mariusza Zygierewicza wynik odświeżenia zapisów w rekomendacji T! Do nowej rekomendacji, nie będą mogły przyłączyć się wszystkie banki! To niekomfortowe przede wszystkim dla… Samych klientów! To My (zainteresowani pożyczkę w banku!) będziemy zmuszeni do, upewnienia się czy… Czy wstępnie wyselekcjonowany przez Nas bank ma nie za niski współczynnik wypłacalności!

Dlaczego złagodzona procedura analizy zdolności kredytu nie zostanie wykorzystana przy większych kredytach Wyższy kredyt otrzymają wyłącznie to grono klientów, którzy współpracują z bankiem dłużej! Odświeżony kredyt z rekomendacją T to również nie…, nie kredyt na dowód (Nasze domyślenia kolejny raz nie pokryły się z rzeczywistością!)! W ostatniej części naszego artykułu przypomnimy Ci co najmniej jeden kredyt bez bez BIK i chociaż jedną pożyczkę na sam dowód osobisty!

Nazwa parabanku : Eurocent

Produkt : Kredyt bez BIK

Kwota pożyczki bez BIK : 440 złotych

Okres spłaty pożyczki bez BIK : 4 tygodnie 28 dni

Całkowity koszt pożyczki bez BIK : 46 złotych i 77 groszy

Koszt pożyczki bez BIK – jeden tydzień : 11 złotych i 69 groszy

Koszt pożyczki bez BIK – jeden dzień : 1 złotówka i 67 groszy

Oprocentowanie pożyczki bez BIK całe : 10.62%

Oprocentowanie pożyczki bez BIK – jeden tydzień : 2.65 %

Oprocentowanie pożyczki bez BIK – jeden dzień : 0.37%

Cała kwota do spłaty pożyczki : 486 złotych i 77 groszy

 

Nazwa parabanku : Bocian Pożyczki
Produkt : Pożyczka na dowód

Kwota pożyczki na dowód : 4000 PLN

Okres spłaty pożyczki na dowód : 44 tygodnie

Wysokość raty pożyczki na dowód : 176. 27 PLN

Ilość rat pożyczki na dowód : 44

Koszt pożyczki na dowód całe 44 tygodnie : 3755.88 PLN

Koszt pożyczki na dowód tylko 1 tydzień : 85.36 PLN

Koszt pożyczki na dowód zaledwie 1 dzień : 12.19 PLN

Oprocentowanie pożyczki na dowód całe 44 tygodnie : 93. 89%

Oprocentowanie pożyczki na dowód tylko 1 tydzień : 2.13 %

Oprocentowanie pożyczki na dowód zaledwie 1 dzień : 0. 3%

Cała kwota do spłaty pożyczki na dowód : 7755.88 PLN

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
zmartwiona para
Położenie parabanków w Bielsko – Białej. Chwilówka Bielsko Biała czy uda Ci się zapamiętać adres?

Przez ostatnie 10 lat Polacy oszczędzili dwa razy więcej! Poznałeś już statystyki, które wskazują na to, że... mamy 950 miliardów...

Zamknij