Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Pożyczka bez BIK przyczyny niezadowolenia klientów!

Dlaczego nie jesteśmy zadowoleni z pożyczki bez BIK Parabanki (Czy tylko nie banki nie spoglądają do Naszej historii kredytowej Nie! Banki także! Jeśli… Jeśli udało się Nam dołączyć do… Grona stałych klientów!) oferują Nam pożyczki bez współudziału (podczas określania Naszej wiarygodności finansowej!) Biura Informacji Kredytowej (BIK to nie… To nie czarna lista dłużników!)!

Wiemy czy nie wiemy (Zapraszamy do udziału w Naszej mini sondzie!), że zobowiązanie w parabanku jest wyżej oprocentowanie niż w banku Zostałeś utwierdzony w tym, iż Twoja historia kredytowa zostanie prześledzona przez Twój bank (w którym zaplanowałeś złożenie wniosku o pożyczkę)! Nie wszystkie (jak dużo było tych wyjątków) Twoje (Twoje i Twojej współmałżonki Twoje i Twojego wspólnika) raty były wpłacane o czasie Twój dług zainteresował windykatora Bank odmówi wkładu w Twój nowy biznes, w Wasz nowy telewizor, w Wasze przyszłoroczne wakacje! Rozwiązaniem (dla Ciebie, dla Was) jest pożyczka bez BIK!

Kto może stać się Twoim pożyczkodawcą bez…Biura Informacji Kredytowej Parabank albo… Osoba prywatna (członek Twojej rodziny, Twój przyjaciel, Twój znajomy, kto kto… realizuje idee social lending)! Żaden (w wyżej wymienionych) z pożyczkodawców nie kontroluje Naszej historii kredytowej! Czy pożyczka nie w banku nie może być…tania Oto pierwsza przyczyna niezadowolenia konsumentów pożyczki bez BIK! Konsumenci zawyżają ( poprzez ożywione dyskusje na forach internetowych) koszty pożyczki. Ile kosztuje pożyczka Soho Credit Niezawyżoną cenę prezentujemy poniżej!

Nazwa parabanku : Soho Credit

Kwota pożyczki : 1000 złotych

Okres spłaty pożyczki : 30 dni

Koszt pożyczki 30 dni : 191 złotych

Koszt pożyczki 1 dzień : 6 złotych i 36 groszy

Oprocentowanie pożyczki 30 dni : 19.1%

Oprocentowanie pożyczki 1 dzień : 0.63%

Całkowita kwota do spłaty pożyczki : 1191 złotych

Mniemasz, że pożyczki bez BIK jest pożądana przez Twój portfel Nowe zobowiązanie ma spłacić stare Przeświadczony jesteś, iż w przyszłym miesiącu zarobisz więcej (Czy podpisałeś już świeżą umowę z pracodawcą) Twój dzisiejszy dochód jest zbyt niski abyś mógł opłacić wszystkie raty kredytów (w banku, nie parabanku!) Nie jesteśmy bowiem usatysfakcjonowani współpracą z parabankiem, jeśli pojawiają się trudności ze spłatą zaciągniętego zobowiązania! Najpierw porozmawiaj z bankiem (zainteresować Cię powinien temat Restrukturyzacji kredytu, temat ten został omówiony również przez naszych ekspertów!), a następnie zapukaj do wirtualnych drzwi np. firmy VIVUS.PL! Ta firma pozabankowa udzieli Ci pożyczki 2000 złotych na niżej zaprezentowanych warunkach!

Kwota pożyczki : 2000 złotych

Okres spłaty pożyczki : 30 dni

Koszt pożyczki 30 dni : 300 złotych

Koszt pożyczki 1 dzień : 10 złotych

Oprocentowanie pożyczki 30 dni : 15%

Oprocentowanie pożyczki 1 dzień : 0.5%

Całkowita kwota do spłaty pożyczki : 2300 złotych

Niezadowolenie z wyboru pożyczki bez BIK jest skutkiem… Wysokich (nie znanych!) kosztów wierzytelności Po pożyczkę w parabanku może sięgnąć każdy właściciel dowodu osobistego Nie uzyskamy pożyczki nie w banku bez zaświadczenia o dochodach Profil (nie jednego!) pożyczkobiorcy wizualizujemy w kilkunastu artykułów (po prostu wpisz do wewnętrznej wyszukiwarki nazwę interesującego Cię parabanku)! Czy nie banki informują Nas tylko o oprocentowaniu pożyczki Czy koszty np. obsługi domowej są ukryte Na to pytanie odpowiemy posługując się przykładem firmy Provident!

Kwota pożyczki : 4500 PLN

Okres spłaty pożyczki : 60 tygodni

Wysokość raty pożyczki : 147.18 PLN

Całkowity koszt pożyczki : 1860.87 PLN

Koszt ubezpieczenia : 720 PLN

Opłata przygotowawcza : 468.80 PLN

Oprocentowanie pożyczki : 671.07 PLN

Suma opłat dodatkowych : 2469.60 PLN

Opłata za obsługę pożyczki w domu : 2313 PLN

Dodatkowa opłata przygotowawcza : 156.60 PLN

Całkowita kwota do spłaty pożyczki : 8830.47 PLN

Parabank wypłacił Ci mniejszą kwotą pożyczki (na wskazane przez Ciebie we wniosku konto bankowe, prosto do ręki) niż zadeklarował w umowie Nie, Ferratum Poland (Ekspres Kasa)! I wszystkie omawiane za pośrednictwem naszego blogu, nie banki!

Kwota (wypłaconej) chwilówki : 1600 złotych

Okres spłaty pożyczki : 60 dni

Koszt pożyczki 60 dni : 850 PLN

Koszt pożyczki 1 dzień : 14.16 PLN

Oprocentowanie pożyczki 60 dni : 42.5%

Oprocentowanie pożyczki 1 dzień : 0.7%

Całkowita kwota do spłaty pożyczki : 2450 złotych

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Oszacujemy Twoje raty w parabanku Bocian Pożyczki!

Polacy mają coraz mniej zadłużone karty kredytowe (Ty także)! Nasze kredyty samochodowe są również niższe! Zadłużenie na Twojej karcie kredytowej...

Zamknij