Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Ile możemy pożyczyć?

Każda z firm udzielających pożyczek pozabankowych ma pewien odgórnie nałożony limit gotówki, którą pożyczkobiorca może otrzymać. Co więcej, nowy klient ma ten limit nieco zmniejszony, gdyż musi zdobyć swego rodzaju zaufanie firmy, by ta w przyszłości mogła udzielić mu wyższej pożyczki.

Provident

Ta wielka międzynarodowa i ciesząca się zaufanie milionów klientów firma wyznaczyła limit do 7 000 złotych, zaś najniższa możliwa pożyczona kwota pieniędzy to 300 zł.

Via SMS
Pierwsza pożyczka nie może przekroczyć kwoty 500 zł, kolejne już mogą osiągnąć wysokość 1500 zł.

SMS 365

W przypadku tej firmy pozabankowej, pierwsza pożyczka może dochodzić do kwoty maksymalnie 620 zł, druga do 930 zł, trzecia do 1250 zł, czwarta 1500 zł i ostatnia z możliwych do 2000 zł i tak już zostaje, gdy jesteśmy stałymi klientami SMS 365.

Net Credit

Tu również obserwujemy rozdział maksymalnej wysokości pożyczki na pierwszą do 600 zł oraz kolejne do 2100 zł

Jak widać z powyższego zestawienia, wysokość kwoty udzielanych pożyczek jest podobna. Jedynie firma Provident wybija się ponad te szablonowe 2000 zł. Jest to jednak firma o długoletniej tradycji, która działa na rynku polskim od dawna i zdobyła godło firmy przyjaznej klientowi, a na takie odznaczenie trzeba zasłużyć.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Okres spłaty pożyczki

Czas spłaty pożyczki jest bardzo ważnym kryterium wedle, którego powinno się wybierać pożyczkę. Jeśli decydujemy się na okres spłaty, automatycznie...

Zamknij