Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Świąteczne atrakcje poza bankami

Przed świętami, każdy grosz się przydaje. Z tego też względu wiele banków i instytucji finansowych przygotowuje dla nas oferty, obok których nie można przejść obojętnie. Bez względu na to czy chodzi o bank czy inną instytucję warto jednak zastanowić się czy kredyt w ogóle jest nam potrzebny.

 

Gdy już podejmiemy ostateczną decyzję warto zapoznać się z ofertą Skoków, które robią wiele, by przyciągnąć do siebie klienta. Niektóre, tak jak wspomniany już Skok Chmielewskiego dodają upominki do pożyczek, inne natomiast obniżają znacząco koszty.

I tak na przykład w Kasie Stefczyka, do 17go grudnia, spotkać można pożyczkę o bardzo wdzięcznej nazwie pożyczka, na którą Cię stać. Jej zasady są całkiem jasne i przejrzyste. Nie bez korzyści jednak dla drugiej strony, czyli samego Skoku. Otrzymanie tej, rzeczywiście atrakcyjnej pożyczki możliwe jest jedynie wówczas, gdy pożyczkobiorca zapisze się do Kasy Stefczyka. Gdy zatem stanie się członkiem kasy może otrzymać pożyczkę o oprocentowaniu w wysokości 8,5% . Pożyczka ta przedstawia również inne atrakcyjne parametry, takie jak chociażby fakt, iż udzielana jest bez zaświadczeń o dochodach, a także bez udziału poręczycieli. Pożyczkę tę można zaciągnąć maksymalnie na rok jest to bowiem odmiana zobowiązań krótkoterminowych. Kwoty o jakie można się starać zaczynają się przy tysiącu złotych, a kończą na dziesięciu tysiącach, dlatego też jest to dobra okazja, by wspomóc swoje finanse szczególnie w okresie przedświątecznym.

Chociaż banki, szczególnie w grudniu, reklamują bardzo korzystne możliwości zaciągania kredytów, a co więcej na dużo bardziej atrakcyjnych warunkach zwłaszcza w przypadku klientów stałych, to jednak warto zwrócić uwagę na Skoki. Rzeczywiście osoby posiadające problemy ze zdolnością kredytową, niejednokrotnie otrzymują wsparcie finansowe od Skoków, podczas gdy banki komercyjne im odmówiły. Co więcej, niejednokrotnie Skoki rzeczywiście przedstawiają ofertę dużo lepszą od banków, stawiając na zadowolenie członków, a nie czysty zysk.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jubileuszowa oferta Skoku Jaworzno

Nadchodzi okres, w którym szczególnie potrzebujemy pieniędzy. Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak wiele kosztują nas Święta. Warto w tym okresie,...

Zamknij