Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Kredyt czy pożyczka na dowód ? który produkt finansowy jest bardziej ryzykowny dla Twojego portfela?

Na powyższe pytanie: Kredyt czy pożyczka na dowód który produkt finansowy jest bardziej ryzykowny dla Twojego portfela Nie odpowiemy tak, jakbyś chciałgdyż nie wskażemy na jeden gorszy a drugi lepszy produkt finansowy.

Naszym zdaniem zarówno kredyt na dowód jak i pożyczka może być ryzykiem dla Twojego portfela jeśli nie wykażesz się odpowiedzialnością. Przede wszystkim musisz mieć pewność, że nie będziesz miał problemów ze spłatą. Wiemy, to dzisiaj nie jest prostewielu z nas straciło stały etatjeśli tak się stało także w Twoim życiu, to na pewno nie powinieneś decydować się na pożyczkę na złość pracodawcom( Tak, decydując się na kredyt na dowód tuż po zwolnieniu, chcesz pokazać pracodawcy jeszcze mnie stać!). Kredyt lub pożyczkę doradzamy Ci tylko w jednej sytuacji jesteś pewien swojego przyszłego biznesu lub swojej ścieżki kariery naukowej ( Musisz mieć tylko pewność, że dostaniesz stypendium lub zaczniesz współpracować z nowym pracodawcą).

Jeśli chcemy oceniać stopień ryzyka na podstawie wysokości oprocentowanie to na niekorzyść wypadnie pożyczka na dowód , nie możemy jednak zapominać o tym, że jej dostępność jest większa. W sytuacji kiedy każdy bank odmawia Nam udzielenia kredytu, a My jesteśmy pewni, że te pieniądze do doskonała inwestycja w Naszą przedsiębiorczość to większym ryzykiem będzie praca u niechcianego pracodawcę ( nie będziemy czuć się spełnienimoże się to nawet zakończyć dla Nas wypaleniem zawodowym) niż pożyczka na dowód w firmie pożyczkowej ( własny interes zawsze jest pewnym ryzykiem, ale jeśli będziesz zaangażowanym ekspertem).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
studentka
Dlaczego studenci pożyczają poza bankiem?

Jak myślisz, jak często studenci korzystają z kredytów studenckich Statystyki wskazują na coraz większe zainteresowane. Jednocześnie student chętnie pożycza poza...

Zamknij