Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Profi Credit ? prezentujemy skrajne opinie na temat tej firmy, razem z komentarzami naszych ekspertów

Dzisiejszego wieczoru grupa naszych doświadczonych (doświadczonych nie tylko na papierze, ale także w życiu!) ekspertów postanowiła opublikować tekst na temat firmy Profi Credit. O czym dokładnie będziemy rozmawiać w czasie tego ciepłego wieczoru Nie odpowiemy na pytanie, dlaczego firma spotyka się z tak skrajnymi opiniami, wprost. Zaprosimy Cię do gorącej dyskusji na ten temat. Chcielibyśmy jednak aby argumenty wysuwane przez Was były, jak najbardziej merytoryczne.

Czujecie się oszukani przez firmę Nie kończcie swojej wypowiedzi na tych kilku słowach, opowiedzcie Nam całą historię współpracy z Profi Credit (o ile faktycznie do niej doszło! Wiemy, że marketing szeptany w czarnej postaci , to zajęcie dla wielu studentów!), chętniej jej wysłuchamy. I na pewno nie zostawiamy jej bez chociażby kilku zdań komentarza! Jak widzisz na stronie jesteśmy obecni każdego dnia, niemożliwe jest więc to abyśmy nie zauważyli Twojej aktywności.

Społeczeństwo polskie jest coraz bardziej biedne dlatego takie firmy, jak Profi Credit bez problemu wyciągają pieniądze od kolejnych osób. Moim zdaniem lepiej nie jeść nic przez miesiąc niż dać zarobić takim oszustom! Nie decydujcie się na takie pożyczki, nawet jeśli jesteście w desperacji. Wasza sytuacja ze złej zmieni się na katastroficzną. Myślisz, że osoba, która napisała powyższy post kiedykolwiek miała coś wspólnego z firmą Profi Credit Na pewno nie! Wiedziałaby bowiem o tym, że firma nikogo nie oszukuje. Na oficjalnej stronie firmy bez najmniejszego problemu znajdujemy kalkulator kredytowy. Czy firma, która chciałaby wyciągnąć z naszego portfela pieniądza informowałaby klienta o wszystkich kosztach pożyczki Nie, starałaby się je, jak najgłębiej ukryć! Nie możemy także się zgodzić na to, aby choć jeden nasz czytelnik nie jadł nic przez miesiąc całkowicie zdrowych (i dla Nas i dla Naszego portfela) sposobów na oszczędności jest naprawdę wiele. Na ten temat także będziemy pisać! Już teraz zdradzimy Ci jeden sposób na oszczędności w Twoim portfelu : Oszczędzaj co miesiąc kilka procent Twojej pensji nie napiszemy 5,10 czy 15 Wierzymy bowiem w to, że potrafisz podjąć rozsądną decyzje! Po prześledzeniu kilkuset wpisów na stronach internetowych zauważyliśmy, że wyjątkowo uparci przeciwnicy pożyczek poza bankiem z przyjemnością nazywają osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty prywatnych firm pożyczkowych, desperatami. Dlaczego akurat desperaci A nie osoby, które swój los finansowy wzięły we własne ręce Katastrofą będzie, to jeśli nie pójdziemy na żaden kurs zawodowy i kolejny rok spędzimy w domu przed TV (nie to, że pożyczymy pieniądze poza bankiem!).

Ja uważam, że negatywne wypowiedzi są pisane przez te osoby, które nie spłacają rat w terminie albo zaciągają pożyczki poza bankiem w nadziei, iż w ogóle nie będę ich płacić. Taki post oznacza jedno, praca naszych ekspertów nie idzie na marne. Coraz więcej osób zdaje sobie bowiem sprawę z tego : Bezpodstawne obrażanie (dowodów na nieuczciwość zawsze brakuje!) firmy bardzo często idzie w parze z nieuczciwością ze strony klienta (niezależnie od tego, jak klient zachowuje się wobec firmy Profi Credit jest jej klientem, jeśli pożyczył od niej pieniądze).

Pożyczka w Profi Credit nie jest przesadnie droga. Najwięcej zapłacimy za ubezpieczenie. A jednak można czytać umowy ze zrozumieniem Nigdy nie ukrywaliśmy  tego, że ubezpieczenie pożyczki poza bankiem, nie należy do najtańszych. Nie zapominajmy jednak o tym, ile firma ryzykuje pożyczając Nam pieniądze!

Właśnie spłaciłam pożyczkę w Profi Credit i jestem bardzo zadowolona. Takich zadowolonych klientów nie brakuje, w innym wypadku firma nie mogłaby się rozwijać (i już dawno zniknęłaby z rynku).

Pozwałem firmę do sądu, nachodziła mnie w domu. Pracownicy firmy Profi Credit na pewno nie bez przyczyny przyszli do Pana domu, czy wpłacał Pan raty regularnie Czy też od początku nie zapłacił Pan ani jednej raty Firma na pewno nie zapukała do Pana drzwi wcześniej niż po 6 miesiącach! Z doświadczenia też wiemy, że na licznych forach internetowych Internauci bardzo często piszą Pozwałem tę firmę do sądu (A w rzeczywistości wiedzą o tym, iż nikt inny tylko oni powinni być tam wezwani! Nie robią więc nic poza straszeniem! Uczciwa firma jak np. Profi Credit, nie obawia się takiego spotkania).

A dostałem kredyt i nie byłem sprawdzany w BIK-u. Cieszą Nas takie optymistyczne posty! Dlatego też zachęcamy Cię do ich umieszczania. Często dzieje się tak, że jeśli mamy kogoś pochwalić, to mamy z tym poważne trudności. Prawda Czas to zmienić!

Zadzwoniłam do firmy (pełen obaw) i poinformowałam ich o opóźnieniu w spłacie kolejnej raty, nie robili mi żadnych trudności. Jesteśmy pewni, że jeśli będą Państwo zawsze uczciwi wobec swoich pożyczkodawców (w tym wypadku firmy Profi Credit), to nigdy nie spotkacie się z niemiłym gestem (nie dziwmy się, że ktoś przestaje być wobec Nas miły, jeśli wyczuwa Nasze oszustwa! Nie mówmy, że musieliśmy pilnie wyjechać w delegacje, bo przecież żadna delegacja nie miała miejsca!). Z niecierpliwością czekamy na Państwa komentarze, piszcie je o dowolnej porze dnia i nocy!

 

2 komentarze
  1. Czerwiec 30, 2012
    • Wrzesień 13, 2012

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożyczki poza bankiem receptą na pusty portfel Polaków

Czyżby chwilówki w pozabankowych firmach pożyczkowych stały się receptą Polaków na ich pusty portfel Statystyki jednoznacznie wskazują na to, że...

Zamknij