Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Czy parabanki pożyczają Nam pieniądze na tysiąc procent?

Pozabankowe firmy pożyczkowe, powszechnie nazywane parabankami, spotykają się z coraz większą falą krytyki. O czym mieli się Państwo okazje przekonać się , czytając ostatni cykl naszych artykułów. Czy parabanki naprawdę pożyczają swoim klientom pieniądze na tysiąc procent Skąd pomysł na napisanie akurat takiego artykułu Dlaczego nie mogliśmy zatrzymać swojej wypowiedzi, na krótkim słowie NIE Dlatego, że wszystkich swoich czytelników traktujemy bardzo poważnie i nigdy nie zostawiamy ich bez pełnej odpowiedzi.

Ile pieniędzy w tym roku pożyczy firma Provident Około miliarda złotych jej analitycy już dokonali obliczeń! Czy będą one precyzyjne Czy firma w dalszym ciągu utrzyma się na pierwszym miejscu (Czy będzie się cieszyć największym zaufaniem pozabankowych pożyczkobiorców) Sprawdzimy na koniec roku! W ostatnich dniach grudnia zaprezentujemy wyniki wszystkich pozabankowych firm pożyczkowych, nie będą to tylko suche liczby, ale także kilka słów komentarza (Uda się Nam udzielić odpowiedzi na pytanie, dlaczego to ta firma osiągnęła największy sukces Już teraz możemy napisać, że wygra z pewnością ten, który zrozumie indywidualne potrzeby swoich klientów).

Parabanki spotykają się nie tylko z bezpośrednią krytyką , dotyczącą astronomicznego oprocentowania, ale także z trochę bardziej nie wyrażoną wprost. Powszechnie uważa się (taką opinię wyrażają także nasi znajomi doradcy finansowi), że pozabankowe firmy pożyczkowe sprzedają swoje pożyczki tylko dlatego, że banki wprowadziły liczne rekomendacje (Nigdy nie zgodzimy się z tym, że kredyty lub pożyczki się sprzedaje. Kredytów i pożyczek się udziela Nie możemy przecież zestawić ze sobą pożyczki poza bankiem z nową bluzką z wieszaka, prawda). Naszym zdaniem to nie sprawa restrykcyjnych rekomendacji (Czy w rzeczywistości są one aż tak ostre, jak się o nich opowiada Rata w wysokości 50 a nawet 65 % Naszego dochodu – w przypadku zarabiających minimum średnią, nie jest ogromnym ograniczeniem) a otwartością na potrzeby klienta (Poza bankiem klient nie czuje się oceniany w banku coraz częściej spotykamy się z opinią nie kontrolował Pan/Pani swojego życia finansowego, żył Pan/Pani na kredyt. Z ust pracowników pozabankowych firm pożyczkowych, takie słowa nigdy nie wypłyną Firmy te prowadzą nawet akcje uświadamiające, które mają na celu nauczenie Nas rozsądnego zarządzania swoimi dochodami.)

Specjaliści uważają, że nieprawdziwe banki (Określenie to ma na celu odciągnięcie klientów od pozabankowych firm pożyczkowych. Nie zgadzasz się przecież z określeniem, że pieniądze powinniśmy pożyczać tylko i wyłącznie w banku)  pożyczają pieniądze na zbyt wysoki procent. Czy oprocentowanie 20 – 25% jest wysokie Nauczmy się patrzeć na rzeczywiste oprocentowanie chwilówki, nie RRSO (które w przypadku chwilówek, nie ma żadnego zastosowania) wtedy nigdy też nie zgodzimy się z całkowitą nieprawdą, iż parabanki pożyczają pieniądze na tysiąc procent.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
skarb
Provident ? wysłuchaj odpowiedzi na wszystkie negatywne komentarzy!

Gorąco Zapraszamy Cię do wysłuchania odpowiedzi na wszystkie negatywne komentarze, spotkane przez Nas w Sieci, dotyczące firmy Provident. Jesteśmy pewni!...

Zamknij