Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Pożyczka dla przedsiębiorców w Profi Credit – 7 podstawowych parametrów

Jesteś przedsiębiorcą Młodszym czy Starszym doświadczeniem Prowadzisz bardzo małą czy niezwykle dużą firmę Chciałabyś na jej pierwsze lub ponowne rozkręcenie pożyczyć trochę więcej pieniądze poza bankiem Masz wiele świetnych pomysłów, których nie możesz zrealizować, bo nie zdobyłeś jeszcze zaufania banków (lub zostało ono nadszarpnięte – w wyniku kryzysu gospodarczego w każdej branży!) Pożyczka dla przedsiębiorców w Profi Credit to pożyczka na nawet 50 000 złotych nawet dla całkowicie początkujących biznesmenów!

Biuro Informacji Kredytowej posiada Twoją pustą historię – po prostu jeszcze nigdy, jako przedsiębiorca nie spłacałeś żadnego kredytu (nawet kredytu w karcie kredytowej!), a może Twoja historia kredytowa ma swoje wady To żaden minus dla Profi Credit firma bowiem nie sprawdza historii kredytowej swoich klientów (tworzysz ją sam Profi Credit nie prowadzi żadnej bazy z informacjami…!). Jako przedsiębiorca (a może jesteś e przedsiębiorcą) pożyczkę możesz spłacać przez 48 miesięcy raty spłacane są w cyklu miesięcznym! Czy to prawda, że pożyczkę otrzymam w oparciu o oświadczenie o dochodzie Tak firma Profi Credit ma do Ciebie 100% zaufanie (od początku Waszej współpracy!). Co się stanie, jeśli Twoja firma będzie miała przejściowe problemy (zdarzają się one nawet najbardziej rozkręconym firmom!) Będziesz mógł przesunąć (bez żadnych konsekwencji dla Twojego przedsiębiorczego portfela!) termin spłaty kolejnej raty. W jaki sposób możemy spłacać naszą pożyczkę w Profi Credit Poprzez e przelew masz już swoją e firmę, e podpis Dlaczego nie miałbyś się odważyć (masz wsparcie całego naszego zespołu!) na elektroniczny przelew Tradycyjni przedsiębiorcy mogą wykonać jeden tradycyjny przelew w miesiącu! Chciałabyś przed wyjazdem na urlop uregulować kilka rat do przodu Nie będzie się to wiązało z żadnych dodatkowym obciążeniem!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy pożyczki dla zadłużonych firm oddłużą moją firmę?

Czy pożyczki dla zadłużonych firm wyciągną moją firmę z długów Co o Twoim zadłużeniu (bardzo niekomfortowym dla Twojego portfela!) myślą...

Zamknij