Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Pożyczki społecznościowe Zakra.pl opinie

Serwis Zakra.pl jest bardzo życzliwy wobec swoich uczestników! Zarówno wobec nadających pożyczki, jak i odbierających. Wszystkie otrzymane przeze mnie pożyczki społecznościowe to udział kilku inwestorów! Na otrzymanie pożyczki nie czekałem dłużej niż kilka dni (od 1 do 3 dni)! Pieniądze moim inwestorom zawsze zwracam w ustalonym wspólnie (pomiędzy mną a danym pożyczkodawcą!) terminie! Gorąco zachęcam wszystkich do uczestnictwa w rozwoju (to My : pożyczkobiorcy i pożyczkodawcy tworzymy tę społeczność!) serwisu!

Na pożyczkę Zakra.pl czekałem ponad 10 dni! Dopiero po 10 dni na mój adres korespondencyjny (różni się on od adresu zameldowania) przyszedł list z wszystkimi niezbędnymi weryfikacjami (nie przeszkadza mi to, że… część weryfikacji jest obowiązkowa, a część nie, przeszkadza mi zbyt długi czas oczekiwania na weryfikacje mnie jako uczciwego pożyczkobiorcę, przez te 10 dni mógłbym już spłacić pewną część pożyczki…!)! Najbardziej nie spodobało mi się to, że… gdybym nie zweryfikował swojego miejsca zatrudnienia (nie potwierdziłbym w żaden sposób tego : Gdzie pracuje), to Zakra.pl ujawniłby to sam (wiadomość o Naszym pracodawcy przesyłamy do właścicieli serwisu w momencie rejestracji swojego konta), naprawdę nie chciałbym ujawniać tego gdzie pracuję (ze względu na reakcje mojego pracodawcy na to, że : pożyczam pieniądze w Internecie!) i myślę, że żadna z osób rejestrujących się w serwisie, nie chciałaby tego robić (warto pomyśleć nad zmianą!)! Przez te 10 (bardzo długich!) dni zastanawiałem się : W jaki sposób pożyczyć pieniądze od rodziny Ale na szczęście (przede wszystkim twórcom serwisu, bo mogliby stracić nowego bardzo uczciwego pożyczkobiorcę!) po 11 dniach (od daty zarejestrowania konta) pożyczka wpłynęła na moje konto (a ja spłacam ją zgodnie z regulaminem!)!

Pożyczyłem pieniądze przez Zakra.pl (aukcja mojej pożyczki zakończyła się pomyślenie, udało się zebrać potrzebną mi kwotę pieniędzy, od kilku pożyczkodawców!)! I już je oddałem (znacznie szybciej niż wskazywały na to zapisy w umowie pożyczki, po prostu : Doświadczyłem przypływu niespodziewanej i dużej gotówki…! Dlaczego więc nie miałem oddać pieniędzy szybciej moim pożyczkodawcą Oni wyciągnęli mnie z bardzo poważnych problemów finansowych, dlatego im się odwdzięczyłem przed czasem i z nawiązką!)! Serwis Zakra.pl to serwis godny zaufania (skupia w sobie rzetelnych pożyczkobiorców i pożyczkodawców!)! Bardzo dobrze przygotowany do swojej roli (pośrednika pomiędzy pożyczkodawcami i pożyczkobiorcami…)!

W serwisie Zakra.pl (jako inwestor) zarejestrowałem się dokładnie miesiąc temu! Już po miesiącu miałem okazje przekonać się, że serwis da zarobić również Nam inwestorom (nie zarabiają tylko sami autorzy!)! Oprocentowanie udzielonej przeze mnie pożyczki to 21% w skali roku (pożyczka została spłacona w ciągu jednego miesiąca!), a więc moje 1000 złotych, zarobiło znacznie więcej niż na tradycyjnej lokacie bankowej (czasem warto zrezygnować z tradycji!)!

Opinie na temat serwisu Zakra.pl są wyjątkowo wymieszane! Mieszają się ze sobą zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne. Moja opinia jest bardzo pozytywna, bo dzięki inwestorom udało mi się otworzyć (po kilku latach prób) własną działalność gospodarczą (nie muszę już być na utrzymaniu własnych rodziców!)!

Skrupulatnie przeanalizowałem działalność wszystkich portali social lending w Polsce (punkt po punkcie przeczytałem ich regulamin!)! I uważam, że to Zakra.pl jest najbardziej wartościowym (tuż po serwisie Kokos.pl!)!

Aktywność w serwisie Zakra.pl wymaga od Nas tylko weryfikacji : dowodu osobistego, drugiego dokumentu tożsamości, numeru telefonu, adresu zameldowania, adresu zamieszkania, miejsca pracy oraz wysokości dochodu. W tym miejscu chciałbym mocno podkreślić, że : aby zostać odbiorcą pożyczki Zakra.pl nie trzeba mieć podpisanej umowy o pracę ze swoim pracodawcą!

Wypłata pożyczki Zakra.pl następuje bardzo szybko, jeśli… Jeśli inwestorzy mają do Nas pełne zaufanie! Zweryfikujmy nie tylko Nasz dowód osobisty! To zdecydowanie zbyt mała weryfikacja aby inwestorzy bez chwili wahania pożyczyli Nam pieniądze. Ja na moją pożyczkę w Zakra.pl zawsze czekam tylko kilka godzin!

Oprocentowanie pożyczki od (inwestorów!) Zakra.pl jest znacząco niższe niż na przykład oprocentowanie pożyczek w parabankach (a nawet niższe od oprocentowanie niektórych pożyczek w bankach!)! Warto więc poddać się dogłębnej weryfikacji w serwisie!

Inwestowanie pieniędzy (małych i dużych oszczędności) w pożyczki społecznościowe Zakra.pl jest bardzo ryzykowne! Przyjrzyjmy się nie tylko potencjalnym zyskom (wystawionym aukcjom na pożyczki!), ale także profilom sugerowanych pożyczkobiorców (czy wszyscy są wiarygodni!

Twoja pożyczka społecznościowa Zakra.pl może odnotować nawet 21 oprocentowanie (plus 5% dla właścicieli serwisu!). To dobrze dla pożyczkodawców (inwestujących w idee social lending) i zła dla pożyczkobiorców (największym zainteresowaniem cieszyłaby się aukcja z 1 procentowym oprocentowaniem, prawda)!

Wszystkie Nasze zyski z tytułu udzielenia pożyczki społecznościowej (zainteresowanej osobie) wiążą się z 19% podatkiem dochodowym. Nie zapominajmy o tej zasadzie decydując o wysokości oprocentowania pożyczki od Nas! Spokojnie! Podatek opłacimy dopiero w Nowym Roku podatkowym!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożyczki społecznościowe Ducatto.pl opinie

Dlaczego zostałem inwestorem w Ducatto.pl Dlatego, że już w ciągu pierwszych trzech miesięcy inwestycji zarobiłem (zyskałem!) 20%! Tylko autorzy projektu...

Zamknij