Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Pożyczki według potrzeb klientów szybka pożyczka w SKOK u

Rozpocznij współpracę ze Spółdzielczą Kasą Oszczędnościową Kredytową i weź szybką pożyczkę, dostosowaną do Twoich potrzeb! Prezentowana przez Nas tutaj szybka pożyczka to pożyczka dla wszystkich członków Kas Stefczyka, tuż po okazaniu przez członka własnego dowodu osobistego! Dzięki otrzymanej od SKOK u pożyczce, będziesz mógł sfinansować większy wydatek! Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowa Kredytowa pożyczy Ci nawet 3000 złotych! Od dłuższego czasu myślisz o zakupie nowoczesnego telewizora Dziś Twoje marzenie doczeka się realizacji!

Potrzebna jest Ci pożyczka od ręki, na wypłatę pieniędzy nie możesz czekać dłużej niż 1 dzień Odwiedź najbliższy oddział Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej, poproś o wniosek o pożyczkę, następnie uzupełnij wszystkie dane we wniosku, zapewniamy Cię, że żadne zadane przez SKOK pytanie nie będzie zbyt trudne dla Ciebie, i odczekaj kilka minut na analizę wniosku kredytowego oraz wypłatę pożyczki! Jesteśmy pewni, że kredyt na dowód otrzymasz w ciągu kilku godzin (czas liczymy od momentu przekroczenia przez Ciebie progu wybranej placówki SKOK u!). Nie jesteś pewien, jakie dokumenty będą niezbędne, aby procedura kredytowa mogła się rozpocząć Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa poprosi Cię o zaprezentowanie jedynie dowodu osobistego, należącego do Ciebie! Przedstawiana przez Nas pożyczka, to pożyczka bez zaświadczeń o dochodach, czy potrzebujesz właśnie pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach

SKOK zrealizuje Twoje potrzeby kredytobiorco wówczas, gdy pożyczy Ci pieniądze na dłuższy czas Sprawdziliśmy! Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo Kredytowej, to pożyczki na 10 lat!

Ile kosztuje pożyczka w SKOK u Nasi eksperci w porozumieniu z ekspertami Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej, przygotowali dla Ciebie szczegółowy kosztorys pożyczki!

Kredyt na dowód 3000 PLN

Kwota pożyczki : 3000 PLN

Okres spłaty kredytu : 5 lat 60 miesięcy

Raty : Raty równe

Comiesięczna rata kredytu : 63.75 PLN

Oprocentowanie nominalne kredytu : 10% (300 PLN)

Prowizja od przyznanego kredytu : 9% (270 PLN)

Wysokość opłaty przygotowawczej : 20 złotych (0.66%)

RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania : 15.49%

Koszt kredytu 5 lat : 1114.65 PLN

Koszt kredytu 1 rok : 222.93 PLN

Koszt kredytu 1 miesiąc : 18.57 PLN

Koszt kredytu 1 dzień : 0.61 PLN

Całkowita kwota do spłaty kredytu : 4114.65 PLN

Łączna kwota odsetek od kredytu : 824.65 PLN

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
szacunki
Rośnie popularność pożyczek gotówkowych pożyczki gotówkowe SKOK

Zgodnie z wynikami najnowszych badań aż 57% Polaków systematycznie pożycza pieniądze! Najczęściej pożyczamy pieniądze z Naszej karty kredytowej. W ten...

Zamknij