Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Okres spłaty pożyczki

Czas spłaty pożyczki jest bardzo ważnym kryterium wedle, którego powinno się wybierać pożyczkę. Jeśli decydujemy się na okres spłaty, automatycznie wzrasta kwota pieniędzy, którą w rzeczywistości jesteśmy winni firmie pozabankowe. Tak samo jak z kredytem, który zaciągamy w banku okres kredytowania na 10 lat różni się tym od okresu kredytowania dwa razy dłuższego, czyli 20 lat tym, że tak naprawdę wzrasta opłata za kredyt. Dlatego przez podjęciem decyzji, należy się dokładnie zastanowić, czy posiadamy aktualnie możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Firma Provident oferuje swoim klientom długi okres spłaty udzielonej pożyczki a wynosi od 30 do 90 tygodni. Jest to najdłuższy czas obowiązywania umowy ustalony w firmie pozabankowej. W przypadku takich finansowych przedsiębiorstw jak Net Credit czy Via SMS lub SMS365, okres trwania umowy wynosi 15 lub 30 dni. Jednocześnie istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 15 lub 30 dni, co wiąże się z dodatkową opłatą.

Gdy pożyczamy 600 zł od Net Credit przedłużenie spłaty pożyczki o 15 dni wynosi 150 zł, o 30 dni 180 zł. Natomiast SMS365 oferuje możliwość przedłużenia spłaty długu o wartości np. 620 zł o 15 dni (z ubezpieczaniem), co kosztuje dodatkowo 124 zł.

Dlatego zanim przystąpimy do wypełniania formularza rejestracyjnego na stronie wybranej przez nas firmy udzielającej szybkie pożyczki, powinniśmy przede wszystkim przekalkulować koszty samej pożyczki (o czym była mowa w artykule o opłatach za pożyczkę) i wybrać taką opcję, która nie nadszarpnie w znaczący sposób naszego domowego budżetu w końcu pożyczki mają go zasilać!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
kobieta-i-laptop
Pożyczki według potrzeb klientów szybka pożyczka w SKOK u

Rozpocznij współpracę ze Spółdzielczą Kasą Oszczędnościową Kredytową i weź szybką pożyczkę, dostosowaną do Twoich potrzeb! Prezentowana przez Nas tutaj szybka...

Zamknij