Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Co warto wiedzieć zanim pożyczymy pieniądze?

Firmy pozabankowe charakteryzują się tym, że udzielają pożyczek na kwoty mniejsze niż banki. Związane jest to oczywiście z tym, że nie mogą prześledzić historii kredytowej potencjalnego klienta w BIK czy BIG i nie mogą ryzykować zadłużenia pożyczkobiorcy. Jednak, gdy potrzebujemy szybkiej gotówki, nic nie spełnia się w tej roli lepiej niż firmy pozabankowe. Oczywiście należy dokładnie czytać regulamin udzielania pożyczki, który jest umieszczony na stronie internetowej danej firmy. Jeżeli nie jesteśmy czegoś pewni, warto wtedy zwrócić się do doradcy finansowego, który winien udzielić nam odpowiedz na wszystkie pytania. Doradcy ci są dostępni pod wskazanym numerem telefonu aż siedem dni w tygodniu. Jest to specjalna infolinia, dla przykładu firma Provident obsługuje swoich klientów telefonicznie od poniedziałku do niedzieli od godziny 7 rano do 22, w przypadku Via SMS jest to plan pracy 7-dniowej, od poniedziałku do piątku w godzinach 8: 00 – 22: 00, w soboty 8: 00 – 18: 00 a w niedziele od 10 do 18. Nie jest zatem problematyczne by skontaktować się z wybraną firmą i przygotować listę najważniejszych pytań do przedyskutowania.

Ponadto na stronie internetowej każdej z firm pozabankowych umieszczony jest dział pytania i odpowiedzi lub po prostu FAQ, do którego warto zerknąć by zaspokoić swoją ciekawość odnośnie wszelkich spraw związanych z udzielenie pożyczki.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
calc
Ile możemy pożyczyć?

Każda z firm udzielających pożyczek pozabankowych ma pewien odgórnie nałożony limit gotówki, którą pożyczkobiorca może otrzymać. Co więcej, nowy klient...

Zamknij