Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Co należy zrobić by uzyskać pożyczkę przez internet?

Firmy pozabankowe, które oferują szybką pożyczkę gotówkową prezentują bardzo podobne warunki, które należy spełnić przed ubieganiem się o pożyczkę.Firma Provident udziela pożyczek osobom pełnoletnim, które posiadają stałe miejsce zameldowania, a co za tym idzie dowód osobisty oraz stały dochód w postaci pensji, renty, emerytury itp. Inna firma pozabankowa, SMS 365 wymaga obywatelska polskiego, ukończony wiek 20 lat, ale jednocześnie nieprzekraczający 65 lat oraz standardowo: rachunek bankowy, telefon komórkowy i co ważne brak opóźnień i nieuregulowanych wcześniejszych pożyczek w SMS 365 lub innej firmie pozabankowej. Podobne wymagania przedstawia Via SMS pożyczka jest dostępna dla posiadaczy konta bankowego oraz telefonu komórkowego, udzielana jest bez uprzedniego przełożenia dokumentów. Net Credit zaś, pisze w swoim regulaminie, że udziela pożyczek osobom, które na stałe mieszkają w Polsce, w wieku 20 -65 lat i podobnie jak w poprzednich firmach: prowadzą rachunek bankowy i są posiadaczami telefonu komórkowego, ponadto nie figurują na liście spóźnialskich w spłacie poprzednich pożyczek.

Jak łatwo zauważyć, dokumenty, które należy przedstawić w banku by móc otrzymać kredyt, w placówkach pozabankowych nie są wymagane. Niektóre firmy udzielające szybkich pożyczek przez internet mogą zażądać wglądu do BIK, ale to zdarza się naprawdę sporadycznie. Potrzebujesz szybkiej gotówki Wystarczy dowód w kieszeni, telefon komórkowy w dłoni i konto bankowe!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Opłaty za pożyczkę ile w rzeczywistości płacimy?

Pragniemy zakupić sobie upragnioną lodówkę, ponieważ nasz poprzedni model jest na tyle stary, że nie nadaje się o przechowywania produktów...

Zamknij