Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Pożyczka bez BIK i zaświadczeń o dochodach

Czy pieniądze dają szczęście Któż powie, że nie To siła rządząca światem, która stanowi napęd potrzebny do pracy, przyczynia się do powstania hierarchii społecznej oraz pozwala na rozwój. Jednak z doświadczenia wiemy, że gotówka jest często poza naszym zasięgiem i niejednokrotnie brakuje nam jej by spełnić swoje potrzeby. Jednak, co zrobić, gdy są to pilne potrzeby, których załatwienie stawiamy sobie na pierwszym miejscu Skąd wziąć pieniądze na zakup nowej lodówki czy pralki, gdy stare urządzenie odmówiło posłuszeństwa Rozwiązanie jest następujące: szybka pożyczka gotówkowa.Banki prześcigają się w ofertach szybkiej pożyczki gotówkowej, prezentując bardzo opłacalny system oprocentowania. Na stronie internetowej danego banku można przeczytać o tym, jaką maksymalną kwotę pożyczki gotówkowej udziela bank, jakie jest jej oprocentowanie oraz czas spłaty. Dane są szczegółowo przedstawione, a dzięki umieszczonemu na stronie internetowej kalkulatorowi pożyczki można z łatwością obliczyć wysokość miesięcznej raty do spłacenia.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest szybka pożyczka 5000 zł, którą bank udziela w formie: superkrótkiej- spłata w ciągu 12 miesięcy lub superlekkiej spłata pożyczki w ciągu 84 miesięcy. W pierwszym przypadku pożyczka zostanie spłacona szybko, ale wysokość rat, co zrozumiałe, będzie odpowiednio większa, w drugim zaś odwrotnie, wydłużony czas spłaty przekłada się na niższe raty pożyczki. Oprocentowanie pożyczki określanej, jako superkrótka wynosi 10,90% (RRSO: 11,49%), zaś w drugim przypadku: (pożyczka nazywana superlekką) 12% (RRSO: 12,69%).

Słynna mini ratka reklamowana przez znanego showmana Szymona Majewskiego dostępna w banku PKO to pożyczka występująca w następujących opcjach:

  • Dowolny cel do 150 000 zł
  • Bez zgody współmałżonka do 15 000 zł
  • Bez zabezpieczeń do 30 000 zł

Ogromną zaletą tej oferty jest wielkość pożyczki, nie budzi wątpliwości to, że jest wysoka oraz niska rata. Klient może sam zdecydować o terminie spłaty pożyczki.

złotówkiJednak należy pamiętać, że otrzymanie pożyczki w banku jest procedurą wymagającą dostarczenia odpowiednich dokumentów, które zażąda dany bank. Jest to placówka, która musi przestrzegać przepisów prawa bankowego, które są ustalone odgórnie, co nieco komplikuje sprawę udzielania pożyczki potencjalnemu klientowi. Wizyta w placówce bankowej celem otrzymania pożyczki za każdym razem wiąże się z dostarczeniem zaświadczeń oraz pism potwierdzających zarobki, zatrudnienie itp. Bank bardzo dokładnie sprawdza swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) i bada historię kredytową. Gdy zdarzy się, że w przeszłości klient spóźnił się z zapłaceniem rat, bądź nadal ma nieuregulowany kredyt to z pewnością jego szanse na otrzymanie pożyczki maleją. Niektóre banki nie udzielają pożyczek osobom wcześniej niespłacającym kredytów tłumacząc to tym, że nie wiedzą, czego mogą się spodziewać po danej osobie, czy będzie ona w stanie spłacić zaciągnięty kredyt/pożyczkę. Problemy mnożą się w nieskończoność. Etapy postępowania kredytowego wydłużają się, a klient dodatkowo stresuje przeszkodami, które napotyka na drodze ubiegania się o kredyt.

Czy bank udziela kredytu bez BIK

Bank jest instytucją finansową, która ma dostęp do danych w Biurze Informacji Kredytowej, a zatem zawsze może sprawdzić informacje o kredytobiorcy. Pojęcie kredyt bez BIK w przypadku banków jest raczej niespotykane chyba, że mowa jest o stałych klientach tejże placówki bankowej, którzy wcześniej nie zaciągali kredytu. Jednak prawdę powiedziawszy bank prawie zawsze korzysta z BIK, skoro ma dostęp do tego typu niejawnych dla innych instytucji pozabankowych informacji to może je w każdej chwili sprawdzić i zweryfikować. Zatem jeśli mamy zaciągnięty dług w postaci kredytu, który nie jest regularnie spłacany i chcemy dostać szybką pożyczkę, to lepiej darować sobie wizyty w baku i skupić się na wyszukiwaniu ofert pożyczkowych firm pozabankowych, które działają z pominięciem BIK.

Pożyczka bez BIK kto, gdzie i jak

Pożyczka taka jest jak najbardziej możliwa i optymistycznie dodając jest w czym wybierać. Firmy pozabankowe oferujące pożyczki gotówkowe prześcigają się w przeróżnych promocjach. Jedna prezentuje się jako nie pobierająca żadnych opłat, czyli popularne 0%, inna ma do zaoferowania bardzo atrakcyjny system spłat w postaci niskich rat, jeszcze inna udziela wysokiej pożyczki już pierwszym, a co za tym idzie nowym klientom. Są to pożyczki na dowód, które nie wymagają długich formalności i przeciągającego się w czasie postępowania kredytowego. Wiele osób idzie w właśnie na takie rozwiązanie, dlaczego Bo jest proste, dostępne dla szerokiej rzeszy potencjalnych klientów i bardzo szybkie. Wiele firm pozabankowych nie sprawdza historii kredytowej w BIK, nie wymaga pośredników oraz dodatkowych ukrytych opłat. Jest to łatwy i przyjemny sposób na otrzymanie wybranej kwoty pieniędzy, którą poświęcimy na dowolny cel.

Zadłużeni i bezrobotni – czy jest szansa

Czarny scenariusz w postaci problemów finansowych, a co za tym idzie długów może dotknąć każdego z nas. Kryzys gospodarczy, który na dobre zagnieździł się w Europie może być niejednokrotnie powodem takiego stanu rzeczy. Co zrobić, gdy posiadamy długi lub jesteśmy bezrobotni, a pilnie potrzebujemy gotówki Rozwiązaniem jest pożyczka gotówkowa udzielana przez firmy pozabankowe, takie jak Privdent, Via SMS czy Net Credit. Są to niewielkie kwoty pieniędzy często nieprzekraczające 1500 zł, które jesteśmy zobligowani spłacić w terminie do 15 lub 30 dni. Niebywałą zaletą takiego rodzaju pożyczki jest jej niemal błyskawiczne tempo udzielenia, wszystkie formalności załatwia się drogą internetową wystarczy posiadać dowód osobisty, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Zanim jednak pełni optymizmu zabierzemy się to wypełniania internetowego wniosku niezbędnego do udzielania pożyczki, w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się z zasadami jej udzielania. Bardzo ważnym punktem w regulaminie szybkich pożyczek bez BIK jest oprocentowanie nie da się ukryć znacznie wyższe niż to, które prezentuje bank. To właśnie stopa RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania ) jest tą wartością, która ma dla nas znaczenie podczas wyboru najdogodniejszej oferty.

Wystarczy telefon i internet

Sposób uzyskania szybkiej pożyczki udzielanej przez różne placówki pozabankowe jest wyjątkowo prosty i szybki. W bardzo wielu przypadkach wystarczy jedynie dostęp do internetu oraz telefon komórkowy. Na stronie internetowej danej firmy, u której staramy się o pożyczkę znajduje się formularz rejestracyjny, który należy bardzo dokładnie przeczytać i wypełnić. By potwierdzić swój numer konta bankowego, firmy takie najczęściej wymagają przelania opłaty minimalnej, tj. 1 grosz na podane na stronie www konto bankowe. Potwierdzenie pozytywnego rozpatrzenia wniosku, a tym samym otrzymania upragnionej gotówki zostanie przesłane drogą smsową. Pieniądze po bardzo krótkim czasie znajdą się na koncie, z którego przelany został symboliczny 1 grosz. Zanim jednak przystąpimy do ubiegania się o pożyczkę, należy dokładnie przeczytać regulamin oraz informacje dotyczące przebiegu całej procedury, które najczęściej zawarte są w zakładce FAQ lub najczęściej zadawane pytania.

Polecamy zapoznać się z filmem:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
analiza
Co należy zrobić by uzyskać pożyczkę przez internet?

Firmy pozabankowe, które oferują szybką pożyczkę gotówkową prezentują bardzo podobne warunki, które należy spełnić przed ubieganiem się o pożyczkę.

Zamknij