Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Po pożyczkę bez dochodów

Bardzo często słyszymy dokoła hasła, dotyczące pożyczek bez BIK czy pożyczek na dowód. Dla wielu osób brak sprawdzania historii kredytowej nie jest atutem. Często pragniemy bowiem znaleźć pożyczkę, którą otrzymamy bez przedstawienia swoich dochodów. Zazwyczaj jednak, ze znalezieniem takiej oferty jest ogromny problem. 

Realia życia w naszym kraju, zmuszają  mnóstwo osób, do pracy na czarno, w oparciu o umowy zlecenie, dzieło lub  zwyczajnie kontrakt. Z tego też względu, nawet jeśli zarobki osiągane w tych pracach są wysokie, szanse na  jakąkolwiek pożyczkę są niewielkie. Pożyczki bez BIK, choć nie sprawdzają historii, to jednak wymagają w większości przypadków, udokumentowania swoich dochodów, a nawet miejsca zatrudnienia. Pożyczki na dowód, kierowane są zwykle do stałych klientów banku, a oświadczenie o dochodach i tak należy złożyć. Gdzie zatem szukać pomocy, jeśli z różnych przyczyn, w szybkim czasie potrzebujemy gotówki, a w żaden sposób nie jesteśmy w stanie udokumentować naszych zarobków

Od pewnego czasu na rynku finansów figuruje portal pozyczkibezdochodow.net, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom, właśnie osobom, które mają problemy z otrzymaniem pożyczki ze względu na zarobki. Formalności w otrzymywaniu pożyczki na tym portalu są maksymalnie uproszczone, pożyczkobiorca może otrzymać kwotę pożyczki w gotówce, a co ważne, ma możliwość starania się o nią bez wychodzenia z domu, w stu procentach online.

Oczywiście wszelkie anomalie i oferty nadprogramowe, będą pożyczkobiorcę wiele kosztowały. Zarówno w przypadku takich pożyczek, jak i pożyczek bez BIK, oprocentowanie lub prowizja, a często jedno i drugie, przedstawia się w kwotach dużo wyższych niż w przypadku normalnych pożyczek czy kredytów. Niestety, w pewnych sytuacjach, nie pozostaje nic innego, jak tylko zaciągnąć pożyczkę, nie zważając na jej koszty.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Świąteczne pożyczki marketów

Święta zbliżają się coraz większymi krokami, a instytucje finansowe szaleją, próbując skusić coraz większą ilość klientów, coraz to nowymi ofertami...

Zamknij