Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Pożyczka dla bezrobotnych

Życie osoby bezrobotnej jest trudniejsze niż tych szczęśliwców, którzy zatrudnienie posiadają, nawet to, które umożliwia zarobienie niewielkich pieniędzy. Trudno natomiast funkcjonować bez żasdnych dochodów. Ze względu na to, wiele osób bezrobotnych próbuje zaciągnąć kredyt lub pożyczkę, choć to okazuje się być zawsze niemożliwe.

 Wystarczy dobrze poszukać! Możliwości dla osób bezrobotnych jest naprawdę wiele, choć z pewnością nie zawsze prezentują się tak korzystnie, jak w przypadku osób zatrudnionych. Przede wszystkim bardzo atrakcyjną ofertą jest dotacja kredyt, który udzielany jest osobom bezrobotnym przez Urzędy Pracy. Dzięki nim, osoba, posiadająca dobry biznesplan, status bezrobotnego i pomysł na przyszłość może otrzymać do 20 tysięcy złotych kredytu na założenie działalności gospodarczej. Warunkiem staje się wyłącznie utrzymanie tejże działalności przez następny rok. Co więcej tego typu dofinansowań jest coraz więcej, nie tylko można liczyć na nie ze względu na naszą przynależność do Unii Europejskiej, ale także hojnością coraz częściej wykazują się prywatne firmy czy po prostu rząd. Coraz częściej bowiem organizowane są różnego rodzaju konkursy na biznesplan, wspierające młodych ludzi i dające im możliwości rozwoju.

O kredyt na działalność jeśli rzeczywiście posiadamy dobry pomysł nie jest trudno. Co w przypadku kiedy brakuje nam pieniędzy na przeżycie

O pomysłach na uzyskanie pożyczki bez pracy i dochodów było na tym blogu pisane kilkakrotnie. Przede wszystkim można upatrywać nadziei w portalach social lendingowych. Bardziej pewną możliwością staje się bez wątpienia pożyczka w oparciu o poręczycieli czy zabezpieczenie, której udzielają praktycznie wszystkie instytucje pozabankowe, a także niektóre banki. Kolejną opcją stają się pożyczki, których formalności realizowane są zawsze w domu pożyczkobiorcy, a na końcu pozostają pożyczki przez SMS, które choć drogie, to jednak udzielane są wszystkim.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kredyt bez wychodzenia z domu

Wszystko dokoła nas rozwija się w ogromnym tempie. Nadążyć za nim muszą również instytucje finansowe. Każdy jest dzisiaj zabiegany i...

Zamknij