Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Dowiedz się więcej o Ekspres Kasa – opinie, terminy i warunki

Firma Ekspres Kasa jak sama nazwa wskazuje stawia na szybkość transakcji. Reklamuje się jako firma udzielająca pożyczek nawet w 3 minuty. Jest jedną z marek Grupy Ferratum, która działa już w 20 krajach na całym świecie. Firma przoduje w pożyczkach błyskawicznych na małą sumę pieniędzy i krótki okres czasu.

Jak wyglądają pożyczki w Ekspres Kasa?

Pierwszą pożyczkę możemy dostać do kwoty 400 zł. Maksymalną kwotą następnych pożyczek jest 2 000 zł. Firma pracuje 6 dni w tygodniu, w tym w soboty wnioski rozpatrywane są jedynie od godziny 10:00 do 18:00, zaś w dniach roboczych od godziny 9:00 do 21:00.

para ludzi przy dokumentach i laptopie

Czy oferta Ekspres Kasa jest opłacalna? Dowiedz się z naszego artykułu.

Jeśli rozpatrzymy hipotetyczną sytuację wzięcia pożyczki na okres 30 dni w kwocie 400 zł uzyskamy następujące dane dotyczące spłaty pożyczki:

Kwota pożyczki:

400 zł

Okres pożyczki:

30 dni

Kwota do spłaty:

531 zł

Prowizja całkowita:

131 zł

RRSO

3070%

Za pożyczkę zapłacimy więc 131 zł za zaledwie miesiąc spłaty. To dość duży wynik porównując ofertę Ekspres Kasy do innych ofert firm pozabankowych.

Jak wziąć pożyczkę?

Pierwszy krok to rejestracja na stronie www.ekspreskasa.pl oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Klient musi posiadać telefon komórkowy i aktywny numer, ponieważ na ten numer zostanie wysłany do niego SMS z pięciocyfrowym hasłem, które należy wpisać przy formowaniu wniosku o pożyczkę. Jeśli uzyska się pozytywną odpowiedź firmy, dopiero wtedy przelewa się 1 grosz ze swojego konta osobistego na konto firmy w celu weryfikacji numeru konta i danych osobowych. Po wszystkich formalnościach pożyczka zostanie przelana na konto, z którego zrobiliśmy weryfikacyjny przelew.

Pożyczki w Ekspres Kasa można otrzymać na następujące okresy kredytowania:

  • 15 dni

  • 30 dni

  • 60 dni

Kontakt z firmą

Firma Ekspres Kasa stawia również na bardzo nowoczesny kontakt z klientem oferując swoje usługi za pomocą Skype czy GG (niespotykane u innych firm podobnego typu). Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwe drogi kontaktu z firmą:

  • Telefon: 71 716 22 22

  • E-mail: [email protected]

  • Skype: ekspres.kasa

  • GG: 74638277

  • Adres: Ferratum Poland Sp. z o.o, ul. Długa 16A/23 53-658 Wrocław

Dotychczasowe opinie klientów

Ekspres Kasa zbiera opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Na jednej z wiodących stron porównujących instytucje finansowe 72% użytkowników (21 osób) oceniających pożyczki w Ekspres Kasa opiniuje, że chętnie wzięłoby następną pożyczkę w tej firmie, natomiast aż 28% (8 osób) jest przeciw.

A jak Wy oceniacie Ekspres Kasę? Zapraszamy do dyskusji!

Przeczytaj poprzedni wpis:
biznes men
Do kogo adresowana jest szybka pożyczka gotówkowa?

Rynek finansowy oferuje bardzo wiele produktów, których elastyczny charakter pozwala na ich dostosowanie do potrzeb różnych odbiorców. Wszystkie osoby, które...

Zamknij