Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Szybka pożyczka na dowód przez internet

portfelNa rynku finansowym istnieje wiele rozwiązań, dzięki którym niemal każda osoba, niezależnie od swoich dochodów może uzyskać pożyczkę. Doskonałym przykładem jest szybka pożyczka na dowód przez internet. Dzięki temu rozwiązaniu nie dość, że otrzymujemy dodatkowe środki nie wychodząc z domu, to jeszcze dzieje się to w bardzo krótkim czasie i z reguły nie musimy przedstawiać zaświadczenia o zarobkach.

Wiele osób nie jest w stanie przedstawić zaświadczenia o zarobkach. Wynika to z różnych powodów. Niektórzy pracują na umowy cywilnoprawne, czyli umowa zlecenie bądź umowa o dzieło, jeszcze inni nie posiadają w ogóle żadnej umowy. Dla takich osób pożyczki bankowe są poza zasięgiem. Wtedy do gry wchodzą parabanki, które nie wymagają wielu dokumentów, a z reguły wystarczy im dowód osobisty i nasze oświadczenie o zarobkach. Nic, czego nie bylibyśmy w stanie im dostarczyć.

Co ważne, pożyczki, o których mowa są przyznawane bardzo szybko, niemal od razu po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Bardzo często takie rozwiązania finansowe są wyżej oprocentowane, czyli mówiąc wprost zwyczajnie droższe. Warto sprawdzić dostępne oferty w porównywarkach finansowych, których sporo znajdziemy w sieci. Szybka pożyczka na dowód przez internet to naprawdę ciekawe i przydatne rozwiązanie, którego nie musimy się obawiać. Oferują je sprawdzone firmy, które od lat działają na polskim rynku i cieszą się dobrą opinią, jak na przykład Provident czy Wonga.

u doradcy kredytowego

Firmy pożyczkowe działają online oraz z obsługą domową.

Z szybkich pożyczek można również skorzystać w punkcie stacjonarnym danej firmy oraz podczas spotkania z przedstawicielem firmy w naszym domu. Jeśli taka forma odpowiada nam bardziej to nie ma z tym żadnego problemu. Załatwianie sprawy online jest jednak zdecydowanie szybsze i wygodniejsze. To, o czym należy pamiętać to zeskanowanie dowodu. Z racji na to, że działamy w internecie, nie jesteśmy w stanie fizycznie przekazać naszego dowodu osobistego pożyczkodawcy do wglądu. Właśnie, dlatego przygotujmy wcześniej skan dokumentu i w odpowiednim momencie wyślijmy go do firmy, w której ubiegamy się o pożyczkę. Jeśli nie posiadamy w domu skanera, nie martwmy się, na pewno znajdziemy niedaleko domu punkt ksero czy kafejkę internetową, w której można bez problemu zeskanować, co tylko chcemy. Zanim zdecydujemy się na pożyczkę weźmy pod uwagę wszystkie za i przeciw i ze spokojem przemyślmy nasza sytuację jeszcze raz. Być może wcale nie musimy brać pożyczki, może wystarczy odłożyć nieco pieniędzy przez kilka miesięcy i obejść się bez odsetek i rat. Kierujmy się rozsądkiem.

Przeczytaj poprzedni wpis:
pieniądze i kompas
Chwilówkę z banku czy z parabanku?

Jakie są różnice w zaciąganiu pożyczek w bankach oraz firmach parabanowych? Jakie dane i informacje należy koniecznie wziąć pod uwagę...

Zamknij