Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Eurocent – szybka pożyczka dla każdego

Kolejnym przedstawicielem szybkich pożyczek, które udzielane są na mniej rygorystycznych zasadach niż kredyty bankowe staje się portal eurocent.pl. Jest to miejsce, w którym znajduje się pokrótce opisana oferta spółki. Co istotne, firma rzeczywiście istnieje, a wszystkie formalności, załatwiane są w domu klienta lub w siedzibie firmy, za sprawą czego Eurocent, staje się w pełni wiarygodny. Nie ma mowy o wysyłaniu SMS-ów weryfikacyjnych czy identyfikacyjnych. Wszystko odbywa się na przejrzystych zasadach.

Eurocent, oferuje swoim klientom dwa rozwiązania. Pierwszym jest przeprowadzenie wszelkich formalności w domu klienta odbywa się to w oparciu o pakiet Bezpieczny Komfort. Zarówno dokumentacja, podpisanie umowy, jak i wypełnienie wniosku, odbywa się w domu klienta. Spłata pożyczki również ma miejsce w ten sam sposób. Drugą opcją jest Pakiet Standard, w którym to formalności, dokonywane są po uprzednim kontakcie telefonicznym, w oddziale firmy, a suma pożyczki przelewana jest na konto pożyczkobiorcy.

Na stronie widnieje kalkulator, umożliwiający obliczenie dokładnie, kosztów swojego kredytu, co możliwe jest również przy wizycie w oddziale firmy.

Eurocent umożliwia zaciągnięcie pożyczek chwilówek oraz pożyczek bez BIK. W obu przypadkach, niezbędne staje się jednak posiadanie stałego dochodu. By podpisać umowę pożyczki, niezbędne jest przedstawienie zaświadczenia o zarobkach, wyciągu z konta bankowego lub oświadczenia o zarobkach. Co więcej oferta skierowana jest do osób, które ukończyły 21 rok życia.

Aby móc wnioskować o pożyczkę, niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w celu pozostawienia danych kontaktowych, w oparciu o które przedstawiciel będzie miał możliwość oddzwonić do pożyczkobiorcy. Możliwe jest również załatwienie tego za pomocą telefonu do oddziału firmy. Wniosek rozpatrywany jest w przeciągu 48 godzin.

Przeczytaj poprzedni wpis:
odpoczynek
Dreamsbank.pl – czy to spełnienie marzeń?

Internet pełen jest ofert kredytowych, mówiących o świetnych warunkach, będących zarazem pożyczą bez pokrycia. Warto jest się ich wystrzegać zanim...

Zamknij