Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Pożyczka hipoteczna, odpowiedzią na rekomendacje i ograniczenia

Do tej pory chcąc otrzymać wsparcie finansowe w trudnej sytuacji, udawaliśmy się do banku, by uzyskać kredyt gotówkowy. Dzisiaj, poprzez Rekomendacje większość Polaków, posiada zbyt małą zdolność kredytową, by móc starać się o ten produkt finansowy, a gdy już go otrzyma, to jest on w kwocie dużo mniejszej, niż byśmy tego oczekiwali. Na pomoc przychodzi więc pożyczka hipoteczna.

Pożyczka hipoteczna to świetne rozwiązanie w dobie, gdy kredyt gotówkowy przestał być w zasięgu naszych finansów. Dzięki niej możesz otrzymać dużą sumę na długi okres, a jedyne co musisz posiadać to nieruchomość. Według ostatnich rozporządzeń, osoby, zarabiające mniej niż wynosi średnia krajowa lub jej równowartość, mogą posiadać sumę zobowiązań kredytowych, w wysokości maksymalnie 50% dochodów netto. Jeśli zaś chodzi o osoby, których zarobki przekraczają średnią, mogą zadłużyć się na 65 % pensji miesięcznie. Wobec tego, nasza zdolność kredytowa drastycznie zmalała, kiedy potrzebujemy sporego zastrzyku gotówki, kredyt gotówkowy nie będzie już ewentualnością oczywistą i łatwą do uzyskania. W odpowiedzi na nasze potrzeby pojawia się jednak, zapomniana nieco, pożyczka hipoteczna. Dzięki niej, możesz chociażby skonsolidować swoje długi niejednokrotnie, wedle nowych zasad obliczania zdolności kredytowe, nasze zarobki stają się o wiele za małe, by mogły starczyć na uzyskanie kredytu konsolidacyjnego.

Kiedy jednak posiadasz nieruchomość, jaką możesz zastawić musi być Twoją własnością i nie może być wcześniej obciążona pożyczka hipoteczna jest w zasięgu Twoich rąk. W jej zakresie możesz uzyskać średnio 70% wartości nieruchomości, choć są banki, oferujące większe kwoty.

Kwota minimalna pożyczki hipotecznej, również zmienia się w zależności od banku. W niektórych w ogóle się nie pojawia, a w innych potrafi wynosić nawet 80 tysięcy złotych, kwalifikując pożyczkę hipoteczną, jako pożyczkę na naprawdę spore wydatki.

Nie ma jedna wątpliwości, iż pożyczka ta jest ofertą opłacalną, zarówno do kredytów konsolidacyjnych, gotówkowych, jak i samochodowych. Tak na przykład, kredyty gotówkowe, prezentują odsetki na poziomie 15-19% w skali roku, podczas gdy nietrudno znaleźć pożyczkę hipoteczną, która przedstawi jedyne 8%. Długi okres spłaty w przypadku tej drugiej, także staje się sporym atutem.

Jak więc widać, luka po kredytach gotówkowych szybko zostanie zapełniona pożyczkami hipotecznymi. Warto jednak pożyczać z głową, by nie stracić nieruchomości, która przecież jest największym naszym majątkiem.

zp8497586rq

Przeczytaj poprzedni wpis:
internet
WBK, Chuck i szybkie kredyty

Chuck Norris to postać znana każdemu. Zasłynął rzecz jasna z kultowego serialu Strażnik z Teksasu, teraz swoją karierę rozpoczyna w...

Zamknij