Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Okmoney.pl ? pożyczka na każdą kieszeń

W poszukiwaniu pożyczki przez internet, znajdziemy w końcu portal okmoney.pl . Platforma podobna do wielu innych, z których korzystać może każdy, kto potrzebuje chwilówki bez większych formalności.

Zasada działania jest identyczna lub bardzo podobna, do wszelkich innych portali, oferujących pożyczki przez internet. Wystarczy wybrać kwotę oraz okres spłaty, a następnie wypełnić wniosek o pożyczkę online. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna pojawić się w naszym koncie na stronie internetowej pożyczkodawcy. W celu potwierdzenia danych nie musimy wysyłać smsa, a jedynie wpisać kod, który smsem zostanie do nas wysłany. Standardową procedurą jest przekazanie 1 grosza na rachunek pożyczkodawcy, w celu zweryfikowania naszego numeru konta i pozostałych danych.

Na stronie możemy przeczytać, że pożyczka udzielana jest od ręki, iż w ciągu godziny od zaksięgowania wpłaty weryfikacyjnego grosza, otrzymamy pieniądze, a w ciągu kolejnych dni zostanie przesłana nam umowa oraz faktura, a tę pierwszą zobowiązani jesteśmy podpisać oraz odesłać.

To jednak jedna strona medalu. Z drugiej strony, pojawia się regulamin, w którym przeczytamy, że rozpatrzenie wniosku a więc decyzja kredytowa, która miała być szybka, a wręcz momentalna nastąpi w ciągu 14 dni roboczych, a wypłacenie pożyczki, w ciągu kolejnych 14 dniu roboczych od momentu otrzymania decyzji. Jak jest w rzeczywistości, wiedzą tylko Ci, którzy z oferty skorzystali.

Tak czy inaczej, okmoney, to oferta, niewiele różniąca się od portali viaSMS czy sms365.

Co do samej pożyczki, można zaciągnąć ją również standardowo na 15 oraz 30 dni. Pierwszą pożyczkę możemy uzyskać w kwocie 200 lub 300 złotych, drugą, maksymalnie 400 zł, trzecią 500 zł, czwartą 800 zł i wreszcie, po spłacie tej ostatniej, możemy uzyskać nawet 1500 zł pożyczki.

RRSO dla pożyczek zaciąganych na 15 dni wynosi 33465 %, a na 30 dni 2831%.

Przeczytaj poprzedni wpis:
money
Pożyczka hipoteczna, odpowiedzią na rekomendacje i ograniczenia

Do tej pory chcąc otrzymać wsparcie finansowe w trudnej sytuacji, udawaliśmy się do banku, by uzyskać kredyt gotówkowy. Dzisiaj, poprzez...

Zamknij