Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Szybka pożyczka w SKOK Wesoła

 Potrzebujesz szybkiej pożyczki w sprawdzonym miejscu Zdecyduj się na SKOK Wesoła. Choć jest to mało popularny SKOK to jednak posiada oddziały w całym kraju, na obszarze 12 województw. To właśnie miejsce, w którym zaciągniesz pożyczkę szybko i bez zbędnych formalności.

Na decyzję o przyznaniu pożyczki, będziesz czekać tylko chwilę. Możesz zaciągnąć zobowiązanie nawet na 60 miesięcy, najmniejszy okres kredytowania, wynosi natomiast 3 miesiące. Jeśli zaciągasz pożyczkę na okres mniejszy niż 36 miesięcy możesz przeznaczyć ją na dowolny cel, powyżej tego czasu na cele mieszkaniowe. Choć oprocentowanie jest zmienne, to jego stopa nie jest uzależniona od okresu na jaki bierzemy pożyczkę.

Co istotne nie musimy płacić opłaty przygotowawczej, a oprocentowanie może zostać obniżone, jeśli posiadasz lub założysz w momencie zaciągania pożyczki konto ROR Premium lub eROR.

Jak podają w swojej ofercie przedstawiciele Skoku Wesoła, pożyczka ta jest także dla osób z obciążeniami komorniczymi oraz przeterminowaniami w spłatach.

Do zaciągnięcia pożyczki niezbędny jest nam dowód tożsamości, wypełniony wniosek oraz dokument, który potwierdzi osiągane dochody.

Przeczytaj poprzedni wpis:
rachunkowość
Kiedy warto zaciągnąć kredyt?

Współcześnie prawie każdy Polak posiada jakiś kredyt. Trudno jest nam żyć bez pożyczek, zwłaszcza jeśli brakuje nam pieniędzy na podstawowe...

Zamknij