Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Finansowo.pl – pożyczki społecznościowe

Na polskim rynku social lendingu, znaleźć możemy wiele różnorodnych portali. Wśród nich wiedzie prym, wspominany już KOKOS, jednak tuż za nim, obserwować możemy działalność wielu innych. Finansowo jest jednak jednym z tych, które drastycznie pozostają w tyle, chociażby pod względem kosztów, jakie trzeba ponieść, by móc działać w tym portalu.

 Na pierwszy rzut oka, Finansowo przedstawia się świetnie. W ramach weryfikacji, musimy zapłacić jedynie 5 zł, by potwierdzić nasze dane, które, co ważne, są potwierdzane przelewem na konto portalu. Wszystkie dane, które znajdują się w koncie, w zakresie tej kwoty zostaną zatwierdzone. Powierzchownie więc, opcja ta wydaje się być nieporównywalnie dobra.

Dalej warunki wyglądają jednak już mniej atrakcyjnie. Maksymalnie możesz bowiem pożyczyć wyłącznie 2 tysiące złotych, a maksymalny okres kredytowania to rok. Problem wydaje się pojawiać zwłaszcza wówczas, gdy zamierzamy sfinalizować aukcję pożyczkową. Za każdy tysiąc pożyczki musimy zapłacić SMSem 25 złotych plus VAT czyli 30,75.

I chociaż w przeciwieństwie do innych portali społecznościowych pożyczek, możesz tutaj wystawić 3 aukcje jednego dnia, a mieć na koncie nawet 5 aukcji, to Finansowo i tak jest daleko z tyłu. W końcu, 3 aukcje nie będą potrzebne, możesz pożyczyć niewiele, a za to musisz jeszcze dodatkowo zapłacić.

Przeczytaj poprzedni wpis:
waliza
Szybka pożyczka w SKOK Wesoła

 Potrzebujesz szybkiej pożyczki w sprawdzonym miejscu Zdecyduj się na SKOK Wesoła. Choć jest to mało popularny SKOK to jednak posiada...

Zamknij