Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Sekrata.pl ? lepsza strona social lendingu

W przeciwieństwie do pozostałych portali social lendingowych, różnice zauważalne w Sekracie zachwycą każdego pożyczkobiorcę. I chociaż portal jest mniej popularny od trzonu social lendingu, to jednak ma duże szanse na rozwój.

Maksymalnie możesz tutaj pożyczyć 200 tysięcy. Jednak wcześniej musisz zbudować odpowiednią reputację. Na taką pożyczkę zasługują użytkownicy, którzy mają już za sobą kilka sporych pożyczek, spłaconych bez zarzutów. Najmniej możesz jednak liczyć nawet na 100 złotych. Pożyczając kwotę do 12500 zł możesz zdecydować się na spłatę rozłożoną nawet na 36 miesięcy, w przypadku większych kwot, w grę wchodzi 48 miesięcy.

Portal oczywiście zarabia na pożyczkach, jednak pobiera jedynie 1% prowizji.

Świetnym rozwiązaniem w Sekracie jest również próg sukcesu, który pożyczkobiorca samodzielnie może określić. Oznacza to, że możesz sam zaznaczyć, jaką kwotę musisz zebrać, by pożyczka została sfinalizowana.

Kiedy już uzyskasz pożyczkę możesz przekazać ją na swój rachunek bankowy w tradycyjny sposób, nic nie płacąc lub decydując się na szybki przelew Blue Cash,który kosztować będzie Cię 4zł za każdy przesyłany tysiąc złotych. Na portalu maksymalne oprocentowanie, jakie można ustawić to 21 %.

Na koniec warto wspomnieć o weryfikacjach, które również wydają się być tutaj bardziej atrakcyjne niż w pozostałych portalach. Za te obowiązkowe, musimy zapłacić jedynie 7 zł, weryfikując konto (na 12 miesięcy, 2 zł), dowód osobisty (na 6 miesięcy, 2 zł), numer telefonu (na miesiąc, 1 zł) oraz drugi dokument ze zdjęciem (na 6 miesięcy, 2zł).

Wśród weryfikacji dodatkowych, znajdziemy natomiast miejsce pracy (ważne 6 miesięcy, 5zł), skan rachunków (3 miesiące, 2zł), adres zamieszkania (3 miesiące, 7 zł) oraz zaświadczenie o zatrudnieniu (3 miesiące, 2 zł).

Warto zwrócić uwagę, iż wśród weryfikacji nie pojawiają się instytucje, takie jak BIK, BIK czy ERIF, dlatego też, ten portal ma szansę stać się prawdziwym miejscem, w którym można będzie pożyczyć społecznościowo.

Przeczytaj poprzedni wpis:
oszczędności
Kredyt gotówkowy czy raty?

Często potrzebując nowego sprzętu zastanawiamy się czy lepiej udać się do marketu elektronicznego i wziąć go na raty, czy może...

Zamknij