Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Bocian Pożyczki – i szybka pożyczka w karcie płatniczej!

Jak sądzisz, ilu Polaków ma swoją własną kartę płatniczą Otóż już ponad 40% z Nas jest właścicielem swojej osobistej karty płatniczej! Jest ona obecna także w Twoim portfelu Czy też może, tak jak jeszcze 55% Polaków, na co dzień dokonujesz płatności gotówkę, nie kartą płatniczą

Kolejny raz zapytamy Co Ty o tym myślisz Dlaczego zdaniem ekspertów karty płatnicze są znacznie bardziej bezpieczne dla zawartości Naszego wakacyjnego portfela (Niż gotówka ta wypłacana z bankomatu i ta już obecna w naszym portfelu, a może kieszeni Eksperci kolejny raz przypominają! Pieniędzy także tych na karcie płatniczej, nie powinniśmy trzymać w kieszeni w ten sposób bardzo ułatwiamy zadanie wakacyjnym złodziejom!) Na wyjaśnienie tego zjawiska poświęcimy, oddzielny wpis. Odpowiemy także na wszystkie poniższe pytania : Czy karta kredytowa to także karta płatnicza Dlaczego nie powinniśmy wypłacać żadnych pieniędzy z naszej karty kredytowej, w żadnym bankomacie na Świecie Ilu Polaków utraciło swój wakacyjny budżet, w czasie zaledwie kilku sekund Dlaczego każdy turysta powinien korzystać z (co najmniej) dwóch kart płatniczych Naprawdę płacąc kartą płatniczą, nie gotówką, zawsze musimy wydać więcej pieniędzy (Czy też jest to jeden z mitów) Jak rozsądnie zarządzać swoim budżetem w czasie naszych wymarzonych wakacji Dlaczego warto wybrać sprawdzić, czy nasz bank, oferuje konto bankowe z usługą darmowe bankomaty na całym Świecie (i dlaczego czasem warto zakończyć długoletnią współpracę z bankiem!)

W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić wszystkim naszym stałym i nowym czytelnikom, ofertę szybkiej pożyczki poza bankiem, firmy Bocian Pożyczka. Dlaczego więc we wstępie do tego artykułu skupiliśmy się na kartach płatniczych Dlatego, że wszystkie pożyczki oferowane przez firmę Bocian Pożyczka – są dostępne i poza bankiem i na (bezpiecznej) karcie płatniczej!

Jaki limit pożyczkowy na osobistej (od firmy otrzymamy kartę przypisaną wyłącznie do naszego nazwiska tak samo, jak z każdej innej karty płatniczej, korzystać może tylko jej właściciel!) karcie płatniczej otrzymamy Czy zastosowanie określenia limit kredytowy byłoby trafne Firma nie udziela przecież kredytów, a pożyczki z tego względu zdecydowanie bardziej uzasadniony jest zwrot limit pożyczkowy. Nie zgadzasz się z nami, napisz o tym w komentarzu i zaproponuj swoje określenie!

Co każdy Nasz czytelnik powinien wiedzieć na temat firmy Bocian Pożyczki, zanim złoży wniosek o pożyczkę w (bardzo wygodnej i niezwykle bezpiecznej, jeśli tylko Państwo zdecydujecie się zastosować do wszystkich wskazówek naszych ekspertów PIN do karty powinien być znany tylko samemu właścicielowi!) karcie płatniczej W pierwszej kolejności odpowiadamy na pytanie, zadane w poprzednim akapicie. Minimalny dostępny limit w karcie płatniczej to 300 PLN czy za taką kwotę pieniędzy na pewno uda się nam zrealizować wszystkie nasze wakacyjne marzenia Jeśli nie, to mamy dla Twojego wakacyjnego budżetu bardzo dobrą wiadomość maksymalna kwota pożyczki (nie tylko na wakacje!) od firmy Bocian Pożyczki, to 6000 PLN. Następnie chcielibyśmy poinformować wszystkich naszych czytelników o tym, że pożyczkę w karcie płatniczej, możemy spłacać przez 18, 25, 35, 44, 52 a nawet przez 62 tygodnie. Jaka jest częstotliwość płatności rat Ratę płacimy raz w tygodniu! Czy ktokolwiek z Państwa wiedział o tym, że firma ta dostępna jest na naszym polskim rynku szybkich pożyczek, już od 12 lat Zatrudnia ona ponad 700 pracowników!

Na samym końcu zaprezentujemy, przykładowe parametry pożyczki pozabankowej od firmy Bocian Pożyczki – wiemy, że te informacje są bardzo najważniejsze dla wszystkich tych osób, które zdecydowały się przeczytać ten wpis. Nie muszą one stać się naszymi stałymi czytelnikami, może jednak warto Proszę zauważyć, że żaden szczegół oferty (nie tylko tej firmy także każdej innej firmy, która została opisana na łamach naszego strony), nie umyka naszej uwadze! Oferta szybkiej pożyczki w firmie Bocian Pożyczka, także zostanie poddana dokładnej analizie nasi eksperci już za kilka dni przygotują i opublikują, bardzo przejrzyste tabele (oczywiście z eksperckim komentarzem!)! A teraz już zapowiedziane…

Przykładowe parametry szybkiej pożyczki w Bocian Pożyczki

Przykład pierwszy

Kwota pożyczki : 400 PLN

Okres spłaty : 18 tygodni

Rata cotygodniowa : 32,39 PLN

Koszt pożyczki : 64,27 PLN

Opłata za obsługę domową : 118,75 PLN

Całkowity koszt pożyczki : 183,02 PLN

Rzeczywiste oprocentowanie pożyczki : 45, 8%

Całkowita kwota do spłaty : 583,02 PLN

Przykład drugi

Kwota pożyczki : 1000 PLN

Okres spłaty : 18 tygodni

Rata cotygodniowa : 81, 00 PLN

Koszt pożyczki : 160, 69 PLN

Opłata za obsługę domową : 297,31 PLN

Całkowity koszt pożyczki : 458, 00 PLN

Rzeczywiste oprocentowanie pożyczki : 45,8 %

Całkowita kwota do spłaty : 1458, 00 PLN

Przykład trzeci :

Kwota pożyczki : 3000 PLN

Okres spłaty : 35 tygodni

Rata cotygodniowa : 157,47 PLN

Koszt pożyczki : 684, 10 PLN

Opłata za obsługę domową : 1827, 35 PLN

Całkowity koszt pożyczki : 2511, 45 PLN

Rzeczywiste oprocentowanie pożyczki : 83,7%

Całkowita kwota do spłaty : 5511, 45 PLN

Przykład czwarty :

Kwota pożyczki : 4000 PLN

Okres spłaty : 35 tygodni

Rata cotygodniowa : 209, 97 PLN

Koszt pożyczki : 912, 22 PLN

Opłata za obsługę domową : 2436, 73 PLN

Całkowity koszt pożyczki : 3348, 95 PLN

Rzeczywiste oprocentowanie pożyczki : 83,7%

Całkowita kwota do spłaty : 7348, 95 PLN

Czy parametry dwóch pierwszych i dwóch ostatnich zaprezentowanych powyżej pożyczek w firmie Bocian Pożyczki, różnią się między sobą Bez wątpienia. Różnice dotyczą kwoty pożyczki, kosztu pożyczki, opłaty za obsługę domową ( tej opłaty możemy uniknąć, jeśli zdecydujemy się na opcję przelew ), zmienia się także całkowity koszt pożyczki. Nie zmienia się jednak wysokość oprocentowania i wynosi ono 45,8% dla pożyczek na 18 tygodni, i 83,7% – dla pożyczek z okresem spłaty 35 tygodni.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj poprzedni wpis:
oferta
Szybka pożyczka bez BIK w Ekspres Kasa na 15, 30 czy 60 dni?

Kto w tym roku nie pojedzie na wakacje Osoby zamieszkujące województwo zachodniopomorskie podlaskie, świętokrzyskie, lubelskie i podkarpackie, to wśród mieszkańców tych...

Zamknij