Skorzystaj z jednej z najlepszych firm pożyczkowych na rynku:

Jeśli nie wiesz co wybrać, to sprawdź aktualny --->Ranking szybkich pożyczek

Kim jest pozabankowy pożyczkobiorca? Przedstawiamy statystyczną odpowiedź

Pozabankowy pożyczkobiorca to… Dlaczego nie zadamy pytania, kim jest przeciętny klient firmy, udzielającej pożyczek poza bankiem Dlatego, że wszystkich naszych czytelników uważamy za wyjątkowych i nigdy nie nazwiemy ich, przeciętnymi – nawet jeśli będziemy ukazywać ich w zestawieniu statystycznym.

Najczęściej pieniądze poza bankiem pożycza…20 – latek, mieszkaniec małego miasta albo wsi. Ty masz 30 lat To nie znaczy, że jesteś zapomnianym klientem, firm pozabankowych. Firmy pamiętają o WSZYSTKICH swoich klientach Czy ich kampanie reklamowe są nakierowane na pokolenie 20 latków Oczywiście, że nie. WSZYSTKIE firmy kierują WSZYSTKIE swoje pożyczki do WSZYSTKICH zainteresowanych. Czy jesteś zainteresowany pożyczkę w Soho Credit na 600 złotych na 30 dni (Realny) koszt pożyczki, to tylko 115 złotych!

Chciałabyś wiedzieć, czy częściej szybkie pożyczki, pojawiają się w portfelu męskim czy damskim 52% procent pozabankowych pożyczkobiorców, to pożyczki męskie, 48% – damskie. Czy możemy więc skończyć z mitem Jakim mitem Tym, że pieniądze częściej pożyczają mężczyźni Panie, także dbają o wnętrze swojego portfela same, poza bankiem!

Po pożyczki pozabankowe z największą częstotliwością, sięgają 20 latki Owszem, wśród nich jest aż ponad połowa posiadaczy. Jaką część pozabankowych pożyczkobiorców stanowi pokolenie 30 latków Blisko 30 procent! Pokolenie 40+, to ponad 20%, klientów pozabankowych firm. Wyrzućmy więc ze swojej pamięci… kolejny mit. O czym O tym, że To tylko młodzi pożyczają pieniądze poza bankiem!

Czy wszyscy właściciele pozabankowych pożyczek posiadają prace na stałe 80 procent, owszem. 20% pracuje jednak, od czasu do czasu, i są to przede wszystkim studenci, następnie osoby samozatrudnieni (specjaliści w swojej branży!), a także emeryci oraz renciści.A jak Ty pracujesz Jesteś pewien, że skoro nie podpisałeś ze swoim pracodawcą, umowy o pracę, to nie masz prawa do…żadnych pożyczek Nawet pracują w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło, nie w każdym miesiącu – możemy otrzymać niemal każdą pożyczkę poza bankiem.

Kredyty i pożyczki, mają tylko Ci, którzy mieszkają w dużych miastach Czy wiesz, że aż 39% pozabankowych pożyczkobiorców, mieszka na wsi bądź w małym mieście Mniej o 5 procent czyli 34% klientów pozabankowych firm mieszka, w dużym mieście. Czy osoby zamieszkujące miasta średnich miast, także zostali uwzględnieni w tej statystyce Oczywiście, że tak! Sektor pozabankowych pożyczek nie zapomina o żadnym kliencie! Klientów ze średnich miast, jest 27%!

Poza bankiem pożyczamy mało i na krótko Czy dużo i na długo Ponad połowa pozabankowych pożyczkobiorców pożycza jako minimum 600 PLN. Blisko 20 procent (bo 18), decyduje się na pożyczkę poza bankiem, w wysokości 900 złotych. Jako często polscy pożyczkobiorcy pożyczający pieniądze nie w banku – około 200 lub 300 PLN Odpowiednio, 15 procent i 8 procent, pożyczkobiorców, decyduje się na taką małą pożyczkę. 3/4 z Nas pozabankowych pożyczkobiorców oddaje pieniądze po 30 dniach!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesteś człowiekiem? *

Przeczytaj poprzedni wpis:
orzechy
Mini Credit wspólnie poznajemy obowiązujące zasady w firmie!

Jakie zasady pożyczkowe obowiązują pożyczkobiorców, w przypadku firmy Mini Credit Ile pieniędzy na np. odświeżenie mieszkania, możemy pożyczyć w korzystając...

Zamknij